Biuro Rachunkowe OPTIMA
Biuro Rachunkowe OPTIMA

Kontakt z nami




W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości dotyczących współpracy, prosimy o kontakt osobisty w siedzibie naszego biura, telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Poniżej podajemy Państwu dane teleadresowe.


Biuro Rachunkowe OPTIMA
ul. Polna 8
18-100 Łapy
Sekretariat:
tel./fax (085) 814 22 77
tel. 600 203 165
e-mail: biuro@optima.lapy.pl

Koordynatorzy:
Renata Dobkowska
tel. kom. +48 797 386 119
e-mail: rdobkowska@optima.lapy.pl
Natalia Dobkowska
tel.kom. 504 854 248
e-mail:ndobkowska@optima.lapy.pl
Zespół księgowy stanowia osoby z wieloletnim doœwiadczeniem i stażem pracy w księgowoœci:
Barbara Płońska
tel. 085 814 22 77
e-mail: bplonska@optima.lapy.pl
Maria Skorupska
tel. 085 814 22 77
e-mail: mskorupska@optima.lapy.pl
Katarzyna Kurys
tel. 085 814 22 77
e-mail:kkurys@optima.lapy.pl
Barbara Łapińska
tel. 085 814 22 77
e-mail:blapinska@optima.lapy.pl
Kadry i płace:
Klaudia Zawadzka
tel. 510 169 684
e-mail:k.zawadzka@optima.lapy.pl
ZUS przedsiębiorców:
Marta Betko
tel. 600 203 165 e-mail:mwnorowska@optima.lapy.pl
Obsługa informatyczna:
Wojciech Dobkowski
e-mail: wojtek@optima.lapy.pl


Biuro Rachunkowe OPTIMA s.c.
ul.Polna 8, 18-100 Łapy
tel./fax 858142277, +48 600203165 e-mail: biuro@optima.lapy.pl

Ta strona używa plików Cookies.W celu zmiany ustawień związanych z obsługą Cookies należy odpowiednio skonfigurować przeglądarkę.